Scroll down for selected seat details

Koncert Uzdrawiający i Kurs Medytacji

Poznaj klucz do wibracji spełnienia

Hotel Welski**** - 13-230 Lidzbark, Cibórz 1C

Online Sale Ended

Description

ZAPRASZAMY NA

Interaktywny Uzdrawiający Koncert

dr Barbary Romanowskiej (Barbra Angel)

autorki Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej (www.AkademiaDzwieku.com) i Tune & Heal (www.TuneHeal.com)

14.07.2016 o godz.18.00
(Gościnnie wystąpi Kasia Metza)

oraz

Kurs Medytacji Rezonansowej TUNE & HEAL

15.07.2016 godz.10.00-17.00 (inwestycja 300 zł *)


-----------------------------------------------------------------

Koncert bezpłatny. Zapisy na kurs medytacji Dr Romanowskiej oraz rezerwacja (150 zł za cały pobyt z wyżywieniem):

Hotel WELSKI *** 13-230 Lidzbark, Cibórz 1C, tel. +48 23 696 30 13, tel. +48 503 015 686, e-mail info@welski.pl

Bożena Suwińska Daniluk, tel. +48 602 314 659, e-mail: bsd@welski.pl


********

Kurs medytacji rezonansowej wg dr Angel "Tune&Heal" daje klucz, aby odblokować wszelkie możliwości, które mieszkają w każdym z nas. To drzwi do skarbca, który wykorzystuje nasze własne możliwości uzdrowienia ciała, umysłu i ducha. Ta moc jest w nas od urodzenia. Medytacja rezonansowa Tune&Heal jest ukierunkowana na szybkie przyciąganie celów, uzdrowienie ciała fizycznego, uzdrowienie relacji lub finansów. Jest potężnym narzędziem do rozwoju ducha i wzrostu wewnętrznej świadomości. Uzdrawia trudne sytuacje życiowe.

********

Nauczyciel - Barbara Romanowska (Barbra Angel) www.BarbraAngel.com


Doktor Filozofii w Naturopatii, mgr sztuki - kompozytor-aranżer, wokalista, altowiolista, pianista, producent muzyczny, autor wielu płyt z muzyką i książek, które ukazały się już w 7 krajach.
Od najmłodszych lat wykazywała indywidualny metafizyczny kontakt z muzyką, dzięki absolutnemu słuchowi. Edukację muzyczną rozpoczęła od gry na skrzypcach, a następnie kontynuowała ją w klasie altówki, fortepianu oraz śpiewu. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Katowicach wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na II kierunkach: Kompozycji-Aranżacji i Wokalistyki.
Od 2004r. dr Romanowska Angel prowadzi akredytowaną placówkę szkoleniową pod nazwą „Akademia Dźwięku", posługując się autorską metodą Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej (skrót MDK), opartą o prawa fizyki i badania naukowe nad dźwiękiem. W metodzie tej, odpowiednio dobrane częstotliwości fal dźwiękowych pokonują problemy natury psychicznej człowieka, relaksują i
uspakajają, jak również odżywiają i regenerują komórki ciała fizycznego. Od 2013 w USA, odpowiednikiem jej Akademii Dźwięku na skalę światową jest Tune&Heal.

Pseudonim „Angel" (Anioł) nadali jej ludzie, dlatego koncertuje i naucza wszystkich zainteresowanych samouzdrawianiem oraz rozwojem duchowym, wykładając swą metodę na świecie od lat jako Barbra Angel.


Barbra Angel obecnie mieszka w Kalifornii i pracuje nad międzynarodowym projektem Tune & Heal (Dostrój – Wylecz), za który otrzymała nagrodę Humanitarian Awards za całokształt pracy oraz złotą statuetkę w kategorii „Najlepszy Kompozytor" za muzykę do filmu na Festiwalu Filmowym w Hollywood 2016. Strony: www.BarbraAngel.com, www.AkademiaDzwieku.com, www.TuneHeal.com

Dr Romanowska Angel łączy zgłębioną wiedzę muzyczną, mądrość duchową i medycynę naturalną z terapią dźwiękiem. Jej działalność terapeutyczna, wydawnicza i koncertowa pod nazwą Akademia Dźwięku i Tune & Heal umożliwiła już
tysiącom ludzi na świecie wieść zdrowsze i szczęśliwsze życie. Poprzez swoje działania uzdrawia nie tylko ciało, ale i duszę człowieka, dzięki:

- wykładom i szkoleniom wg autorskiej metody oraz programu akredytowanego przez MEN

- koncertom uzdrawiającym jednocześnie Ciało-Umysł-Ducha z prezentacją uzdrawiających technik

- indywidualnym terapiom dźwiękiem na poziomie komórkowym, polegającym na zastosowania naturalnych częstotliwości płynących z kamertonów, dobranych do schorzeń i narządów wewnętrznych, popartych badaniami naukowymi wg własnego programu muzykoterapii komórkowej

- spotkaniom autorskim z twórcą pierwszej na świecie gałęzi muzykoterapii, operującej na poziomie komórkowym wg metody Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej, gdzie można zapoznać się z metodą, jak i publikacjami oraz dyskografią autora.

Location

13-230 Lidzbark, Cibórz 1C